Parafia pw. Przenajświętszej Trójcy
w Wilamowicach
Sanktuarium Świętego
Arcybiskupa Józefa Bilczewskiego
Sanktuarium Świętego Arcybiskupa Józefa Bilczewskiego

Życzenia świąteczne

Dodano

Drogie Parafianki, Parafianie i Goście, po (w tym roku szczególnie długim, bo trwającym dokładnie 4 tygodnie) czasie adwentu, nadszedł dzień, w którym „Słowo stało się Ciałem i zamieszkało pośród nas”. Jesteśmy przekonani, że dobrze przygotowaliśmy się na przyjęcie Chrystusa, nie tylko dbając o wygląd domów czy zapełnienie stołów, ale także   przystępując do sakramentu pokuty czy też otwierając swoje serca na potrzeby innych ludzi.

Dzięki przygotowaniu, Bóg Człowiek ma szansę narodzić się w nas.  Jesteśmy pewni, iż czujecie, że dzięki sercu okazywanemu zarówno najbliższym jak i całkiem obcym ludziom, radość Bożego Narodzenia jest w nas z pełniejsza. Patrząc teraz na żłóbek, w którym skrywa się Boża Dziecina, patrzymy na dziecko, które przyszło, aby ten świat zbawić. Nie tylko ten świat który istniał 2000 lat temu, ale także nasz świat Roku Pańskiego 2022 i 2023. Stając przed Wami w tę cudowną noc,  życzymy Wam, aby dobro, które zaświeciło jasnym płomieniem w Waszych sercach, w czasie oczekiwania na narodziny Zbawcy Świata, trwało przy Was. Życzymy Wam Świąt wypełnionych miłością i nadzieją, ale przede wszystkim, by Syn Boży, który stał się człowiekiem, po to by nas zbawić, pobłogosławił Waszym rodzinom i wszystkim tym, którzy są Wam bliscy. Niech radość przeżywania Świętego okresu Bożego Narodzenia pozostanie w Was na cały kolejny rok.                                                                                                                                                                  Duszpasterze

 

KLIKNIJ W MENU - WITAMY