Parafia pw. Przenajświętszej Trójcy
w Wilamowicach
Sanktuarium Świętego
Arcybiskupa Józefa Bilczewskiego
Sanktuarium Świętego Arcybiskupa Józefa Bilczewskiego

Droga krzyżowa za zmarłych w Kalwarii Zebrzydowskiej

Dodano

W  sobotę 1 października  udaliśmy się  z Wilamowic  do  Sanktuarium Pasyjno-Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej, aby uczestniczyć w Drodze Krzyżowej za  naszych bliskich zmarłych.  Grupa 36 pielgrzymów wraz z księdzem proboszczem Stanisławem Morawą wyruszyła od  kaplicy ,,u Piłata”. Kolejne rozważania czytane przez pielgrzymów przeplatane były wypominkami, pieśniami  oraz modlitwami za zmarłych. 

Po zakończeniu Drogi Krzyżowej uczestniczyliśmy we Mszy świętej w Kalwaryjskim Sanktuarium, sprawowanej w intencji zmarłych. Indywidualne  modlitwy zanosiliśmy również przed cudownym obrazem Matki Boskiej Kalwaryjskiej.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za obecność i wspólną modlitwę za zmarłych.   BB

 

 

KLIKNIJ W MENU - WITAMY