Parafia pw. Przenajświętszej Trójcy
w Wilamowicach
Sanktuarium Świętego
Arcybiskupa Józefa Bilczewskiego
Sanktuarium Świętego Arcybiskupa Józefa Bilczewskiego

Ks. Bp Roman Pindel – życzenia świąteczne z Wilamowic

Dodano

Moi drodzy, po swoim zmartwychwstaniu Jezus spotkał się z uczniami i zadał im pytanie: Czy macie coś do jedzenia? Taki jest związek zmartwychwstania Chrystusa z naszym śniadaniem wielkanocnym.

Życzę, żeby to wszystko, co będziemy przeżywać przez cały Wielki Tydzień, a zwłaszcza przez okres Zmartwychwstania Chrystusa, ujawniło się na zewnątrz, kiedy będziemy spożywać razem z najbliższymi śniadanie wielkanocne. Żebyśmy mogli rzeczywiście z całego serca życzyć sobie tej radości – Bożej radości, przebaczenia, pojednania ze wszystkimi i ogromnej nadziei na to, że to, co złe – przeminie, że Chrystus zwycięży, że skończy się wojna, że będzie lepiej.

Cieszmy się, że Chrystus zmartwychwstał!
Szczęść Boże!

Biskup Roman Pindel

Biskup Bielsko-Żywiecki

Życzenia Wielkanocne 2022

Życzenia Wielkanocne 2022 Bp Roman Pindel – Poślij dobre słowo bliskim

KLIKNIJ W MENU - WITAMY