Parafia pw. Przenajświętszej Trójcy
w Wilamowicach
Sanktuarium Świętego
Arcybiskupa Józefa Bilczewskiego
Sanktuarium Świętego Arcybiskupa Józefa Bilczewskiego

Droga Krzyżowa w intencji zmarłych

Dodano

Droga krzyżowa w szósty piątek Wielkiego Postu upłynęła w duchu modlitwy w intencji wszystkich zmarłych. Podczas przejścia na cmentarz, przeżywaliśmy Mękę Pańską w rytm głębokich rozważań odczytywanych przez młodzież z naszej parafii. Niesprzyjająca pogoda i deszcz spadający z nieba, przypominał nam o łzach wylanych za naszych bliskich, których nie ma już pośród nas, a przede wszystkim o łzach smutku i cierpienia za śmierć i mękę Chrystusa na krzyżu. Ufamy, że nasza modlitwa oraz płomienie wiary i pamięci ze zniczy przyniesionych na cmentarz, przybliżą naszym wszystkim zmarłym Królestwo Boże, a Apel Jasnogórski odśpiewany na sam koniec dopłynął wprost do bolejącego serca Matki Jezusa Maryi.        KG i PZ

KLIKNIJ W MENU - WITAMY