Parafia pw. Przenajświętszej Trójcy
w Wilamowicach
Sanktuarium Świętego
Arcybiskupa Józefa Bilczewskiego
Sanktuarium Świętego Arcybiskupa Józefa Bilczewskiego

Nowi lektorzy w naszej parafii

Dodano

W środę 19 maja na Mszy św. o godz. 18.00 w naszym parafialnym kościele zostało przyjętych sześciu chłopaków do grupy lektorów.  Pomimo zaistniałej sytuacji, przyszli kandydaci przygotowywali się do posługi od lutego br. Spotkania dotyczące katechez z biblistyki, liturgiki, modlitwy oraz podstaw odpowiedniego czytania odbywały się  drogą internetową.
Dziękujemy nowym lektorom za decyzję dalszego wzrastania w wierze przy Słowie Bożym.  Życzymy radości płynącej z posługi lektora, aby czynić wszystko na chwałę Bożą oraz dla pokrzepienia serc parafian.                             
                                                                                                                                                                       
Duszpasterze