Parafia pw. Przenajświętszej Trójcy
w Wilamowicach
Sanktuarium Świętego
Arcybiskupa Józefa Bilczewskiego
Sanktuarium Świętego Arcybiskupa Józefa Bilczewskiego

Wielki Tydzień 2021

Dodano

Drodzy Parafianie!

Przed nami Wielki Tydzień i Święta Wielkanocne. Starajmy się przeżyć ten czas godnie, po chrześcijańsku w naszych Domowych Kościołach. Obostrzenia z powodu pandemii, które obowiązują od 27 marca są dla nas wszystkich wezwaniem do troski o zdrowie i życie naszych bliskich i nas samych. Przypominamy, że nadal obowiązuje dyspensa Księdza Biskupa od udziału w niedzielnej i świątecznej Mszy św. dla wszystkich osób, które pragną w niej uczestniczyć, ale z powodu obostrzeń, lęku lub wieku nie mogą. Zachęcamy, by takie osoby uczestniczyły w uroczystościach poprzez media. Wszystkie Msze i nabożeństwa transmitowane są na żywo z naszego Sanktuarium na kanale You Tube.
https://www.youtube.com/channel/UCAh6ipYo6S_IOPr6UXKsP7A?view_as=subscriber